



1 393,92 ₴/комплект
Боковини гойдалки 790х630х20 (комплект - ліва, права) Арт: 67.010
Матеріал: труба квадратна 20х20мм гладка (комплект - ліва, права
| Габаритні розміри гойдалки | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Висота | 790 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Основні | |
| Виробник | Артдеко |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Основа сидіння | натуральне дерево |
| Тип гойдалки | 4-х місцева не розкладна |