


981,35 ₴
Матеріал: квадратна Труба 20х20мм гладка, товщина труби 2мм.
Висота виробу: 890мм. Ширина: 800мм. Товщина: 20мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Артдеко |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5.14 кг |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Наявність підлокітників | Так |
| Висота сидіння | 800 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 890 мм |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Стан | Новий |