

239,98 ₴
Матеріал: круглий прокат d-8мм. Внутрішні параметри: ВхШ D275х105.
Товар постачається у необробленому вигляді (нефарбований та не патинований).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Артдеко |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина подставки | 275 мм |
| Высота подставки | 105 мм |
| Вес подставки | 1 кг |
| Вариант установки подставки | пол, стол, подоконник |
| Вместимость горшков | 1 шт |
| Материал | Сталь |
| Тип | Подставка для растений |
| Место эксплуатации | Дом, Сад, Улица/участок, Дача |
| Состояние | Новое |